Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Her Şeyin Başı Blog Kişisel ve Kurumsal Etki İçin Blogların Gücü - %10 Her Şeyin Başı Blog Kişisel ve Kurumsal Etki İçin Blogların Gücü - %10

Her Şeyin Başı Blog Kişisel ve Kurumsal Etki İçin Blogların Gücü

Liste Fiyatı : 24,00 TL
İndirimli Fiyat : 21,60 TL
Kazancınız : 2,40 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,83 TL
9786053222484
12845913
Her Şeyin Başı Blog Kişisel ve Kurumsal Etki İçin Blogların Gücü
Her Şeyin Başı Blog Kişisel ve Kurumsal Etki İçin Blogların Gücü
Optimist Yayın Dağıtım
21.60
Kişisel ve Kurumsal Etki İçin Blogların Gücü
Herkes kendini ifade edecek bir yol arıyor. Mağara duvarına çizilen resimden günümüzün sokak performanslarına uzanan yelpazede tüm insanlık, düşünce ve duygularını yansıtabileceği araçlarla hızla bağ kuruyor.
Okuduğumuz kitap, gezdiğimiz yer, giydiğimiz kıyafet, yediğimiz yemek ya da çalışma hayatında karşılaştıklarımız... Yazmak, fotoğraflamak, anlatmak, kayda almak istiyoruz.
Bloglar kalıcı ve bize özgü ifadelerin en kullanışlı araçları.
Şirketlerin ve kuruluşların da kendilerini ifade etmeye, mesajlarını ulaştırmaya ihtiyaçları var. Doğru insanlara, doğru mesajı iletmek; diyalog kurmak ve süreklilik sağlamak gibi stratejik meseleler, blogları doğru kullanan şirketler için eskisi kadar netameli değil.
Dijital dünya henüz çok genç olmasına rağmen, o kadar çok geçici hevese sahne oldu ki? Sürekli değişen akıntıların arasında güvenli liman imkânı sunan blogların gücüne her geçen gün daha fazla şahit olacağız.
- Blog yazmanın profesyonel nedenleri
- Wordpress, Tumblr. Hangi blog servisini kullanmalısınız?
- Blog türleri (kişisel bloglar, kurumsal bloglar, imece bloglar).
- Blog tasarımı, İçerik için kullanılacak materyal, Yorumların moderasyonu, Arama motorları, Kurumsal iletişimcilere tavsiyeler,
- Bloggerlarla nasıl iletişime geçilmeli?
- Blogdan para kazanma.
Kapat