Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%20
Hayat Kurtaran Vitamin ve Mineraller : Bilinçli Kullanım İçin En Güven Hayat Kurtaran Vitamin ve Mineraller : Bilinçli Kullanım İçin En Güven Hayat Kurtaran Vitamin ve Mineraller : Bilinçli Kullanım İçin En Güven Hayat Kurtaran Vitamin ve Mineraller : Bilinçli Kullanım İçin En Güven

Hayat Kurtaran Vitamin ve Mineraller : Bilinçli Kullanım İçin En Güvenilir Rehber

Liste Fiyatı : 22,00 TL
İndirimli Fiyat : 17,60 TL
Kazancınız : 4,40 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,31 TL
9786055181741
12787894
Hayat Kurtaran Vitamin ve Mineraller : Bilinçli Kullanım İçin En Güvenilir Rehber
Hayat Kurtaran Vitamin ve Mineraller : Bilinçli Kullanım İçin En Güvenilir Rehber
Hayy Kitap
17.60
Sağlık olmadan hiçbir şey olmuyor, hayatın tadı tuzu da kalmıyor! Sağlıklı bir yaşam içinse öncelik doğal yaşam, doğru ve dengeli beslenme Çünkü vücudumuzun, hormonlarımızın, bağışıklı sistemimizin sağlıklı/dengeli çalışabilmesi yeteri miktarda doğal vitamin ve mineral alması gerekiyor.

Oysa modern zamanlar hap çözümler dayatıyor insanlara. Kendini biraz yorgun, biraz bitkin hisseden, günlük hayatın normal stresini yaşayan ve biraz olsun dinç hissetmek isteyen şehir insanı hızlı ve kolay çözüm arıyor. Sonra gelsin vitaminler, multivitaminler, mineraller, bitkisel destekler... Böyle iştah açıcı bir piyasa oluştuğunda da hemen bilgi kirliliği ve satışı artırmak adına gereksiz kullanıma teşvik başlıyor.

Bu bilinçsiz kullanımı engelleyip doğru bir yol haritası çizmek de, insanların sağlığını düşünen, işinin ehli gerçek hekimlere düşüyor. Naturel Zayıflama, Sağlıklı Vücudun Görünmez İşçileri, Glisemik İndeks Diyeti gibi kitapları ile gündemden düşmeyen ünlü endokrinoloji, metabolizma ve diyabet uzmanı Prof. Dr. Metin Özata, bu kitabında bizlere Hayat Kurtaran Vitamin ve Mineralleri anlatıyor. Vitaminler, mineraller ve besin destekleri konusunda en doğru bilgileri veriyor, en doğal kaynaklardan ne şekilde alabileceğimizin yolunu gösteriyor

Vitamin ve mineralleri ne kadar tanıyoruz?
Vücudumuzdaki işlevlerini, hayati önemi olanların kanımızdaki değerini biliyor muyuz?
Hakikaten takviye ihtiyacımız var mı? Hangi sebze meyveler, hangi şekilde vitamin, mineral ihtiyacımızı karşılıyor? Vitamin mineral ihtiyacımız karşılanmazsa hangi hastalıklar ortaya çıkıyor?

Prof. Özata, bu ve benzeri soruları herkesin anlayacağı şekilde yanıtlıyor. Hem vitamin ve mineralleri yakından tanımak hem de hangi durumlarda, hangi vitamin ve mineralleri, hangi dozda almak gerektiğini öğrenmek için bu kitabı okuyun. Yakınlarınıza da kulaktan dolma hap tavsiyeler yerine bu kitabı hediye edin!
Kapat