Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Hackerın Aklı %10 indirimli Tamer Şahin Hackerın Aklı %10 indirimli Tamer Şahin Hackerın Aklı %10 indirimli Tamer Şahin Hackerın Aklı %10 indirimli Tamer Şahin

Hacker'in Aklı

Liste Fiyatı : 20,37 TL
İndirimli Fiyat : 19,80 TL
Kazancınız : 0,57 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,60 TL
9786050911107
837445
Hacker'in Aklı
Hacker'in Aklı
Doğan Kitap
19.80
Türkiyenin ilk bilgisayar korsanının anıları

Girmediğin delik kalmamış be abi!
Okan Bayülgen

Bill Gatese al maillerini, ben bunları biraz okudum diyebilen adam
Beyazıt Öztürk

Öyle de temiz yüzlü çocuk ki. Benim karşıma gelse direkt beraat!
Prof. Dr. Burhan Kuzu

Biliyoruz iyi çocuksun
Adnan Hocanın avukatı

Bizi hack ettin. Halen de nasıl yaptığını bilmiyoruz
Osmanlı Bankası yöneticisi

Her şey, küçük çocuğa taksitle alınan bilgisayarla başladı... 1981 doğumlu Tamer Şahin, henüz 18 yaşındayken Türkiyenin en büyük internet servis sağlayıcısının bilgisayar sistemlerine girmekle suçlandı, yargılama sonucunda ceza alan ilk hackerımız olarak literatüre geçti, 1 yıl 8 aylık cezası ertelendi ve Şahin hukuk kitaplarında yer aldı, ders konusu olarak işlendi. 20 yaşındayken ülkemizin en eski bankasının internet sitesine imza attığı gerekçesiyle tekrar yargılandı, kanıt yokluğundan beraat etti. Sonrası, Bill Gatesin e-posta yazışmalarını internette yayınlamasıyla geldi... Hakkında belgesel yapıldı, Kurtlar Vadisi ve Deli Yürek gibi aksiyon dizilerinde Hacker Tamer karakteriyle yer aldı. Tamer Şahin sektöründe öncü kuruluşlara, kurucusu olduğu TerraMedusa firması çatısı altında bilgi güvenliği hakkında çözümler hazırlamaya devam ediyor.

Türkiyenin ilk hackerı unvanına sahip Tamer Şahinin sırf meraktan ve biraz da inattan başlayan şaşırtıcı, aynı zamanda da son derece renkli serüveni, kendi kaleminden, büyük bir açık sözlülükle anlatılıyor Hackerın Aklında. Rus gizli servisi dosyalarından lüks plazalardaki görüşmelere, MİT ve JİTEMin Şahine gösterdiği ilgiden Jullian Assange ve Wikileaks olayına, etik hackerlık felsefesinden taşeron hackerlıka kadar geniş bir yelpazede, bilgisayar korsanlığına dair her şeyi anlatan, benzersiz bir insan öyküsü.
Kapat