Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Görünmeyeni Satmak Çağdaş Bir Pazarlama Rehberi Harry Beckwith

Görünmeyeni Satmak Çağdaş Bir Pazarlama Rehberi

Liste Fiyatı : 0,00 TL
9786052202760
13250382
Görünmeyeni Satmak Çağdaş Bir Pazarlama Rehberi
Görünmeyeni Satmak Çağdaş Bir Pazarlama Rehberi
Optimist Yayın Dağıtım
0.00
Gelmiş geçmiş en iyi on pazarlama kitabından biri olarak anılan Görünmeyeni Satmak, hizmet ve ürün pazarlaması arasındaki farkı vurgulayarak hizmet satın almak isteyen müşterinin düşünce tarzını ve hizmet sektörünün işleyişini inceliyor. Ancak, hizmet sektörünü geniş bir çerçevede tanımlayarak, "ürün" gibi görünen, sözgelimi Nike spor ayakkabısının pazarlanmasında bile satışa sürülenin ürünün ötesinde, bir insan ilişkisi, bir beklenti, bir duygu olduğuna da dikkat çekiyor.Örnekler bebek bakıcısı Kate'den Federal Express'e, çok farklı hacim ve konulardaki işlerden alınmış."Ürün somut bir şeydir. Onu görür ve ona dokunabilirsiniz. Ama hizmet elle tutulamaz. Hatta, çoğu zaman satın almadan önce yoktur bile. Bir kuaföre gittiğinizde, saçınızı önce kestirir sonra satın alırsınız. Önce sipariş verir, sonra alırsınız" diyen Beckwith'in bu kitabı, pazarladığınız ne olursa olsun, size ufuk açıcı görüşler kazandıracaktır."Şimdiye kadar yazılmış en iyi iş kitabı..."

- JoelAbrahmson, Merrill Lynch Sigortacılık Şti."Hizmet sektöründeki herkesin, yani hepimizin okuması gereken bir kitap..."

- Roger Dow, Marriott Otelleri VP ve Satış Müdürü"Konusundaki en yenilikçi ve sezgilere yer veren kitap. Son derece pratik ve okunması kolay..."

- Bir Okur
Kapat