Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler %10 indirimli Evliya Çelebi Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler %10 indirimli Evliya Çelebi Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler %10 indirimli Evliya Çelebi Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler %10 indirimli Evliya Çelebi Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler %10 indirimli Evliya Çelebi Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler %10 indirimli Evliya Çelebi Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler %10 indirimli Evliya Çelebi Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler %10 indirimli Evliya Çelebi Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler %10 indirimli Evliya Çelebi Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler %10 indirimli Evliya Çelebi Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler %10 indirimli Evliya Çelebi

Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler

Liste Fiyatı : 16,00 TL
İndirimli Fiyat : 14,40 TL
Kazancınız : 1,60 TL
Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler
Evliya Çelebi Seyahatnamesinden Seçmeler
Akçağ Basım Yayım Pazarlama
14.40
1611-1682 tarihleri arasında yaşadığı söylenen ve hayatı boyunca Osmanlı İmparatorluğunun hakim olduğu üç kıtayı gezip dolaşan Evliya Çelebi, gezginliği dışında; sporcu, tarihçi, sanat tarihçi, coğrafyacı, dilci, edebiyatçı v.b. kimlikleriyle bütün dünyanın ilgisini çeken bir şahsiyettir. Türkiye’de ve Türkiye dışında onunla ilgili yapılan çalışmalar da bunun en güzel delilleri arasındadır.
Bu eser, Milli Eğitim Bakanlığının ortaöğretim öğrencilerine okunması amacıyla tavsiye ettiği 100 Temel Eserden birisi olduğu için, hedef kitle olarak ilk ve orta öğrenim öğrencileri göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Ancak, eserde Türkiye’deki üniversitelerimizin Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Sanat Tarihi ve Müzik Bölümü öğrencilerinin de ilgisini çekecek konular bulunmaktadır.

(Arka Kapak'tan)
Kapat