Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Erkeksen Aldatma Kadınsan Aldanma %10 indirimli Sevda Türküsev Erkeksen Aldatma Kadınsan Aldanma %10 indirimli Sevda Türküsev Erkeksen Aldatma Kadınsan Aldanma %10 indirimli Sevda Türküsev Erkeksen Aldatma Kadınsan Aldanma %10 indirimli Sevda Türküsev

Erkeksen Aldatma Kadınsan Aldanma

Liste Fiyatı : 10,00 TL
İndirimli Fiyat : 9,00 TL
Kazancınız : 1,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,18 TL
9786058776111
313586
Erkeksen Aldatma Kadınsan Aldanma
Erkeksen Aldatma Kadınsan Aldanma
Esen Kitap
9.00
Türk kadınının en büyük hatası hayatındaki yanlış sıralamadır: Çocuklarım-evim-kocam
Halbuki bu çok yanlış. Tabi ki evladın yerini hiçbir şey tutmaz, ama o evlatları da kocanızla yaptığınız da ayrı bir gerçek. Evli olduğunuz sürece lütfen sıralamanız şöyle olsun: Kocam-çocuklarım-evim
Bu sıralamayı çocukları ihmal etmek olarak nitelendirmeyin. Yarın çocuklarınız büyüdüğünde, onlar da sizi bırakıp eşleriyle gidecekler.
Bu, dünyanın kuralıdır. Kocanız size değer veriyorsa, sizi seviyorsa, ona değer verin ve ev hanımıysanız vaktinizi eşinizle kurduğunuz dünyayı güzelleştirmek için harcayın.
İnanın, erkek dışarıya gitmez, ancak sütü bozuk olması lazım. Bir erkeğin her türlü hizmetini parayla dışarıdan gelenbir yardımcıya yaptırırsınız. Çamaşırı, yemeği, ütüsü Fakat hiçbir kadın kocasına; aman ben bu gece yorgunum, al buakşam bu kadınla idare et demez. Kim der, size soruyorum. Kimse demez. Ee, demezse o zaman evlilikte en önemli şeyin cinsellik olduğunu kabul edelim. Bir kadının hayat arkadaşı ile çılgınca eğlenmesi kadar güzel ne olabilir ki? Bana ne komşunun yeni koltuklarından, arabasından, yüzüğünden... Alın kardeşim, kocanızı ya da sevdiğinizi, doya doya yaşayın. Takılmayın evdeki eşyalaraTemizlik günlerinde kovmayın adamı evden, salonunuzu kapatmayın elalem için, evinizin en güzel yerinde eşinizle siz keyif yapın.
Kapat