Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Erkek Kışkırtılmış Erkekliği Kendini Keşfetmek İçin Kullanmak Osho (Bh Erkek Kışkırtılmış Erkekliği Kendini Keşfetmek İçin Kullanmak Osho (Bh Erkek Kışkırtılmış Erkekliği Kendini Keşfetmek İçin Kullanmak Osho (Bh

Erkek

Liste Fiyatı : 35,00 TL
İndirimli Fiyat : 31,50 TL
Kazancınız : 3,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,13 TL
9789758817238
13176114
Erkek
Erkek
Ganj Yayınevi
31.50
Dünya erkek enerjisi ve onun hakimiyeti yüzünden çıkan çatışmalardan, kavgalardan, savaşlardan çok acı çekmiştir. Dengeye ihtiyaç vardır. Şu an yüzde doksan dokuz nispetinde erkek enerji vardır ve kadın ise sadece sınırlarda var olabilir. Bunu dengelemek için dişil enerjiler serbest kalmalıdır. Yegane umut bundadır.

Erkek nasıl sevileceğini öğrenmek zorundadır. Erkek kalbin nasıl efendi olacağını ve zihnin ise sadık bir hizmetkar olacağını öğrenmek zorundadır.

İçindeki erkek ve içindeki kadın birbirinin içinde kaybolduğunda, birbirinin içinde eridiğinde; artık ayrı olmadığında, tek parça haline gelmiş bir bütün olduğunda sen bir birey haline gelmiş olursun. Unutma, sen olduğundan daha başka bir şey olamazsın. Bu kalbinin derinliklerine işlesin: Sen sadece olduğun şey olabilirsin, asla başka bir şey değil.
Kapat