Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Enneagram'ın Spiritüel Boyutu Ruhun Dokuz Farklı Yüzü Sandra Maitri

Enneagram'ın Spiritüel Boyutu Ruhun Dokuz Farklı Yüzü

Liste Fiyatı : 35,00 TL
İndirimli Fiyat : 31,50 TL
Kazancınız : 3,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,13 TL
9786050206531
13233735
Enneagram'ın Spiritüel Boyutu Ruhun Dokuz Farklı Yüzü
Enneagram'ın Spiritüel Boyutu Ruhun Dokuz Farklı Yüzü
Omega Yayıncılık
31.50
Enneagramın Amerika'daki ilk öğrenci ve öğreticilerinden biri tarafından yapılmış, enneagramla çalışmanın spirituel boyutuna dair çığır açan bir araştırma.
Enneagramın orijinal spirituel bağlamını, özgun ve kapsamlı bir şekilde inceleyen ilk kitaplardan birini elinizde tutuyorsunuz. Amerika'daki enneagram eğitmenlerinin en bilgililerinden biri olan Sandra Maitri, sadece enneagramın kişiliklerimizi nasıl ortaya çıkardığını göstermekle kalmıyor, aynı zamanda her birimizin içindeki gerçek özun açığa çıkmasına nasıl yardım edebileceğini de gösteriyor. Ennea tipimize özgu içsel bölgeden geçmenin derin ve yoğun bir tatmin ve anlam duygusu yaratmasının yanı sıra nasıl gerçek spirituel gelişime yol açabileceğini de anlatıyor.

"Sandra Maitri'nin enneagram tipleri uzerine yapmış olduğu özenli çalışma onun yıllardır suregelen eğitim tecrubesini yansıtmakla kalmıyor, aynı zamanda çalışmalarının içine işlemiş olan olgun spirituel dönuşum anlayışını da yansıtıyor. Maitri'nin kitabı, mevcut enneagram literaturunde eksik bulduğum bir derinlik ve butunluğe sahip."
- A. H. Almaas, Essence ve Facets of Unity kitaplarının yazarı
Kapat