Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Ego Yanılsamadan Özgürleşmek Osho (Bhagman Shree Rajneesh) Ego Yanılsamadan Özgürleşmek Osho (Bhagman Shree Rajneesh) Ego Yanılsamadan Özgürleşmek Osho (Bhagman Shree Rajneesh) Ego Yanılsamadan Özgürleşmek Osho (Bhagman Shree Rajneesh) Ego Yanılsamadan Özgürleşmek Osho (Bhagman Shree Rajneesh)

Ego : Yanılsamadan Özgürleşmek

Liste Fiyatı : 0,00 TL
İndirimli Fiyat : 0,00 TL
Kazancınız : 0,00 TL
9786055006051
13111357
Ego : Yanılsamadan Özgürleşmek
Ego : Yanılsamadan Özgürleşmek
Ganj Yayınevi
0.00
Doğduğun zaman hakiki benliğine sahiptin. Sonra sahte bir benlik yaratmaya başladılar: Sen Hıristiyansın, Katoliksin, beyazsın, Almansın ve sen Tanrı'nın seçilmiş ırkısın; senin dünyayı yönetmen lazım... ve bunun gibi pek çok şey. Sen bu yaratılmış olan ego tarafından kullanılıyorsun. Bu yüzden bu ego sadece mutsuzluk, acı, kavga, hayal kırıklığı, delilik, intihar, cinayet gibi her türden suç üretir.

Ne zaman toplum tarafından sana bir şey olduğun söylenirse hemen ondan kurtul. Kesinlikle o sen değilsin. Onu bir kenara fırlat. Tüm egoyu paramparça et.

Egoyu yok ederek, kendi özünü keşfedeceksin.

Seçebilirsin: Ya hayal kırıklığı, acı, mutsuzluk; o zaman egoya tutunmaya, onu beslemeye devam et, yahut huzur, sükûnet, saadet... Fakat o zaman masumiyetini yeniden kazanmak zorundasın.
Kapat