Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Dönüş Yolu %10 indirimli Erich Maria Remarque Dönüş Yolu %10 indirimli Erich Maria Remarque Dönüş Yolu %10 indirimli Erich Maria Remarque Dönüş Yolu %10 indirimli Erich Maria Remarque

Dönüş Yolu

Liste Fiyatı : 22,00 TL
İndirimli Fiyat : 19,80 TL
Kazancınız : 2,20 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,60 TL
9786051410333
615689
Dönüş Yolu
Dönüş Yolu
Everest Yayınları
19.80
ERICH MARIA REMARQUE'IN ESERLERİ, GÖZDEN GEÇİRİLMİŞ YENİ BASKILARIYLA ŞİMDİ EVEREST KLASİKLER'DE!

Savaşın incittiği insanlara bir ses veren Erich Maria Remarque, bize hatırlattıklarıyla her zaman el üstünde tutulması gereken bir yazar. Savaşın dehşetini, beraberinde getirdiği yıkımı, insanoğlunu birbirine nasıl yabancılaştırdığını birinci ağızdan, çarpıcı bir şekilde dile getiren Remarque, savaşla ilgili bildiğimizi sandığımız gerçekleri sorgulamamızı sağlarken, edebiyatın ne kadar güçlü ve ölümsüz bir kaynak olabileceğini de bir kez daha kanıtlar.

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yokun devamı niteliğinde olan Dönüş Yolu, I. Dünya Savaşının sona ermesiyle evlerine dönen bir grup askerin topluma uyum sağlamakta yaşadıkları zorlukları anlatıyor. Başta aileleri olmak üzere tüm toplumdan kopmuş, ıssızlaşmış askerler gündelik hayatın akışına kapılmakta, askerdeki hiyerarşik ve sosyal düzenin artık geçerli olmadığını idrak etmekte güçlük çekmektedirler. Onca ölüm gördükten sonra yaşamın anlamını sorgulamaya başlayan eski askerler nihayetinde birbirlerine de yabancılaşmaya başlarlar. Yayımlandığı günden bu yana güncelliğini koruyan Dönüş Yolu, şimdi Burhan Arpadın Remarquela yaptığı röportajla birlikte Everest Yayınlarının dünya klasikleri dizisindeki yerini alıyor.
Kapat