Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Heidegger Kitabı %10 indirimli Kaan H. Ökten Heidegger Kitabı %10 indirimli Kaan H. Ökten Heidegger Kitabı %10 indirimli Kaan H. Ökten Heidegger Kitabı %10 indirimli Kaan H. Ökten

Doğu Karadeniz'de Bir Aile - Hacıalibeyzadeler

Liste Fiyatı : 55,00 TL
İndirimli Fiyat : 49,50 TL
Kazancınız : 5,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 6,49 TL
%10
Temin süresi 1 gündür.
9789758829422
766683
Doğu Karadeniz'de Bir Aile - Hacıalibeyzadeler
Doğu Karadeniz'de Bir Aile - Hacıalibeyzadeler
Dergah Yayınları
49.50
Heidegger, geçtiğimiz yüzyılın ve çağımızın belki de en önemli filozofu. Dünyanın her tarafında olduğu gibi Türkiye'de de Heidegger üzerine yapılan yayınlar gün geçtikçe çoğalıyor. Bu kitap da Heidegger'in hayatı, yapıtları ve düşünsel kökenlerini kapsamlı biçimde tanıtacak bir kılavuz kitap olarak düşünüldü.
Dolayısıyla, sadece Heidegger'in hayatı ve eserleri değil, onun felsefesini şekillendirip belli bir sorunsal çerçevesine oturtan Brentano, Braig, Lask, Husseri ve Aristoteles gibi düşünürlerle onların Heidegger üstündeki etkisi de ele alınmakta bu kitapta. Ayrıca, Heidegger'in çeşitli dönemlerine ait altı yeni çeviriye yer verilmekte ve şimdiye kadar yayımlanmış Heidegger çalışmalarıyla ilgili en kapsamlı bibliyografya sunulmaktadır.
Daha önce de "Heidegger ve Üniversite" adlı bir çalışması bulunan Kaan H. Ökten'in hazırladığı bu kitap, Türkiye'de yayımlanan en kapsamlı Heidegger çalışmasıdır.
Kapat