Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Direksiyon Adam %10 indirimli Duane Swierczynski Direksiyon Adam %10 indirimli Duane Swierczynski Direksiyon Adam %10 indirimli Duane Swierczynski Direksiyon Adam %10 indirimli Duane Swierczynski Direksiyon Adam %10 indirimli Duane Swierczynski

Direksiyon Adam

Liste Fiyatı : 35,00 TL
İndirimli Fiyat : 31,50 TL
Kazancınız : 3,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,13 TL
Direksiyon Adam
Direksiyon Adam
Pegasus Yayıncılık
31.50
Lennon, yanlış soyguncu ekibiyle, yanlış günde yanlış bankaya giden sağır-dilsiz İrlandalı soygun sürücüsüdür. İhanete uğramış, parası çalınmış, hırpalanmış bedeniyle ölüme terk edilmiştir. Lennon bunun sorumlusunu bulmak ve çalınan parasını geri almak için tek bir yolda ilerleyecektir. Fakat soygun Philadelphia sokaklarını dalga dalga şiddete sürüklemiştir. Ve şimdi karanlık bir polis, İtalyan ve Rus çeteleri, belediye başkanının kiralık katili ve kolej rock grubunun klavyecisi bu adrenalin yüklü romanın şaşırtmacaları ve süprizlerinde yerlerini almak için harekete geçecekler.

Emin olduğum tek şey: Bu tarz karakterler romanın sonunda bambaşka bir dünyada uyanırlar, eğer öyle bir şansları olursa.

Şimdi siz, Gumshoe Ödülü'ne aday gösterilen Direksiyon Adam kitabını okuma şansına sahipsiniz. Bu roman kendinden uzun yıllar söz ettirecektir.
Kapat