Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Çoluk Çocuk %10 indirimli Patti Smith Çoluk Çocuk %10 indirimli Patti Smith Çoluk Çocuk %10 indirimli Patti Smith Çoluk Çocuk %10 indirimli Patti Smith Çoluk Çocuk %10 indirimli Patti Smith

Çoluk Çocuk

Liste Fiyatı : 28,00 TL
İndirimli Fiyat : 25,20 TL
Kazancınız : 2,80 TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,30 TL
9786056180101
305475
Çoluk Çocuk
Çoluk Çocuk
Domingo Yayınları
25.20
2010 NATIONAL BOOK AWARD sahibi

Bir başyapıt, daha önce hiç açılmamış bir hazine sandığının içini görmek için ayrıcalıklı bir davet. Johnny Depp

Coltraınein ölduğu yazdı, aşkın ve isyanların yazıydı ve Brooklynde tesadufi bir karşılaşmanın iki genç insanı sanat, bağlılık ve başlangıçlarla dolu bir hayat yolculuğuna çıkarttığı yazdı.

Pek çok eleştirmen tarafından 2010un en iyi kitabı olarak gösterilen ve son olarak prestijli National Book Awardu kazanan ÇOLUK ÇOCUK, bir aşk hikâyesi olarak başlayıp bir ağıt olarak sona eriyor. Altmışların sonu, yetmişlerin başındaki New Yorka, onun zengin ve fakir insanlarına, sanatçılarına ve serserilerine bir selam çakıyor. Yolun başında birbirlerine göz kulak olmaya söz vermiş iki genç sanatçı, Patti Smith ve Robert Mapplethorpeun yukselişini ve şöhret kapısını aralayışlarını nefes kesici bir içtenlik ve saflıkta anlatan bu kitap, gerçek bir masal.

yaşlıca bir çift önumuzde durup alenen bizi incelemeye başladı. Robert ilgi çekmekten hoşlanıyordu, heyecanla elimi sıktı.
Hadi, fotoğraflarını çek, dedi kadın, hayretler içindeki kocasına. Sanatçılar galiba.
Hadi canım, dedi adam, omuz silkerek. Çoluk çocuk bunlar.
Kapat