Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
CHP'ye Umut Bağlamış İçtenlikli İnsanlarımıza  - Nurullah Ankut - Derl CHP'ye Umut Bağlamış İçtenlikli İnsanlarımıza  - Nurullah Ankut - Derl CHP'ye Umut Bağlamış İçtenlikli İnsanlarımıza  - Nurullah Ankut - Derl

CHP'ye Umut Bağlamış İçtenlikli İnsanlarımıza

Liste Fiyatı : 10,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,31 TL
CHP'ye Umut Bağlamış İçtenlikli İnsanlarımıza
CHP'ye Umut Bağlamış İçtenlikli İnsanlarımıza
Derleniş Yayınları
10.00
CHP'nin şu haliyle Cumhuriyetçiliği de, Mustafa Kemalciliği de, Halkçılığı da sahtedir. Hiçbir gerçekliği ve inandırıcılığı yoktur.
CHP yöneticileri iktidarı, muhalefetiyle o denli ilgisiz, sığ, bilinçsiz ve zavallıdırlar ki, Türkiye'nin hiçbir temel sorununu doğru görüp, doğru çözümleyememektedirler. Boş laflarla bir şey söylediklerini ya da muhalefet yaptıklarını sanmaktadırlar. Bir tek doğru teşhisleri var mı meselelerimiz hakkında? Bir tek olumlu yol göstericilikleri olmuş mu?
Bir kısmı türban, çarşaf savunuculuğu yaparak iblislerin Allah?la aldattıkları bilinçsiz, cahil kara halk yığınlarından oy alabileceklerini sanmaktadırlar. Oysa bilmemektedirler ki, bunlar kara çarşafı, sarığı, cüppeyi, Meclis ve mahkemeler dahil, Türkiye'nin bütün kurumlarında serbest bırakalım, bütün okullarımız imam hatip olsun deseler bile o kitlelerden bir tek oy alamazlar.
Zaten Tayyipgiller'le din alıp satmada yarışabilmeleri asla mümkün değildir. Adamlar her cümlelerinde, her adım atışlarında din sömürüsü yapmaktadırlar.
Kapat