Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%15
Chopin Üzerine Notlar %10 indirimli Andre Gide Chopin Üzerine Notlar %10 indirimli Andre Gide Chopin Üzerine Notlar %10 indirimli Andre Gide Chopin Üzerine Notlar %10 indirimli Andre Gide Chopin Üzerine Notlar %10 indirimli Andre Gide

Chopin Üzerine Notlar : İdil İbrit'in Önsözüyle

Liste Fiyatı : 0,00 TL
İndirimli Fiyat : 0,00 TL
Kazancınız : 0,00 TL
9789750711206
759404
Chopin Üzerine Notlar : İdil İbrit'in Önsözüyle
Chopin Üzerine Notlar : İdil İbrit'in Önsözüyle
Can Yayınları
0.00
Farklı sanat dallarının büyük ustalarını; benzersiz zenginlikteki müziğiyle insan kalbinin gizemli derinliklerine dokunmayı başarmış ölümsüz besteci Chopinle, Nobel ödüllü edebiyat ustası André Gidei bir araya getiren Chopin Üzerine Notlar, müzik üzerine yazılmış en değerli kitaplardan biri kabul edilir.
Yapıt, duyarlı bir müzik amatörü olan Gidein içten tepkileri, kişisel yorumu ve tercihlerinin coşkulu bir dışavurumu olma-sının yanı sıra, Frederic Chopinin müzik tarihindeki yerine de ışık tutar.
Büyük bir bestecinin büyüklüğü elbette ancak büyük bir virtüoz tarafından yorumlandığında anlaşılır. İdil Biretin önsözüyle taçlandırdığı bu kitapla birlikte, kitapta sözü geçen parçalardan İdil Biretin seçtiği ve yorumladığı Chopin eserlerinden oluşan bir CDyi okuyucularımıza armağan ediyoruz.
Kapat