Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Çevrimiçi Satış Bugünden Geleceğe Bir Potansiyel  - Mehtap Sümersan Kö Çevrimiçi Satış Bugünden Geleceğe Bir Potansiyel  - Mehtap Sümersan Kö Çevrimiçi Satış Bugünden Geleceğe Bir Potansiyel  - Mehtap Sümersan Kö Çevrimiçi Satış Bugünden Geleceğe Bir Potansiyel  - Mehtap Sümersan Kö Çevrimiçi Satış Bugünden Geleceğe Bir Potansiyel  - Mehtap Sümersan Kö Çevrimiçi Satış Bugünden Geleceğe Bir Potansiyel  - Mehtap Sümersan Kö

Çevrimiçi Satış Bugünden Geleceğe Bir Potansiyel

Liste Fiyatı : 27,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,54 TL
9786053201977
12988217
Çevrimiçi Satış Bugünden Geleceğe Bir Potansiyel
Çevrimiçi Satış Bugünden Geleceğe Bir Potansiyel
Nobel Akademik Yayıncılık
27.00
Güçlü bir pazarlama yönetimi, bir firmanın finansal performansını artırır. Çünkü satışı kolaylaştırır. Günümüzde ise satış, platform değiştirerek bilgisayar ortamına geçmiş ve yeni iş kolları oluşturmuştur. Dolayısıyla, satış biçimleri de değişmiştir. Mağazalar İnternet'e taşınmış; dinamik, interaktif, 24 saat açık dükkânsız perakendecilik uygulamaları başlamıştır. Artık, çok daha düşük yatırımlarla girişimcilere yeni fırsatlar doğmaktadır.
Bu çalışma, gelecekte de potansiyeli yüksek görünen çevrimiçi satışa yönelecek girişimcilerin ihtiyaç duyacağı; arama motoru optimizasyonu, lojistik, vergilendirme, ödeme yöntemleri, sosyal medya, e-tüketici gibi konuları örnek olaylarla ele alarak ilgilenenlere bir alet çantası sunmaktadır.
Kapat