Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Büyük Rüya Tabirleri : Rüyalarınızın Ardındaki Gerçek Anlam Mario Puzo Büyük Rüya Tabirleri : Rüyalarınızın Ardındaki Gerçek Anlam Mario Puzo Büyük Rüya Tabirleri : Rüyalarınızın Ardındaki Gerçek Anlam Mario Puzo Büyük Rüya Tabirleri : Rüyalarınızın Ardındaki Gerçek Anlam Mario Puzo Büyük Rüya Tabirleri : Rüyalarınızın Ardındaki Gerçek Anlam Mario Puzo Büyük Rüya Tabirleri : Rüyalarınızın Ardındaki Gerçek Anlam Mario Puzo Büyük Rüya Tabirleri : Rüyalarınızın Ardındaki Gerçek Anlam Mario Puzo

Büyük Rüya Tabirleri : Rüyalarınızın Ardındaki Gerçek Anlam

Liste Fiyatı : 0,00 TL
9789751016805
12793600
Büyük Rüya Tabirleri : Rüyalarınızın Ardındaki Gerçek Anlam
Büyük Rüya Tabirleri : Rüyalarınızın Ardındaki Gerçek Anlam
İnkılap Kitabevi
0.00

Birçok insan uykusunda rüya görür. Uyanınca gördüğü bu rüyalardan gizemli görüntüler kalır geriye. Peki, bu görüntülerin gerçek anlamları nedir?

Bu sorunun cevabı yüzlerce yıldır insanların kafasını kurcalamıştır. Hem de yalnızca kendi halinde yaşayan insanların değil; şairlerin, yazarların, düşünürlerin ve din adamlarının bile ilgisini çekmiştir bu konu.

Büyük Rüya Tabirleri, içerdiği binlerce madde ile, rüyaların ardındaki gerçek anlamı arayanlar için sözlük biçiminde hazırlanmış bir rehber kitap....

"Büyük Rüya Tabirleri'ne bakınca gözlerime inanamadım. Aradığım her şey var bu kitapta. Üstelik pratik ve anlaşılır biçimde hazırlanmış. Başucumdan ayırmam artık."
- Füsun Önal-

"Kahramanlarım sabah uyanınca, bu kitaba göz atmadan sokağa adım atmaz gibi geliyor bana."
- Osman Aysu-
(Arka Kapak)

Kapat