Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Buluşma Osman Bozkurt Buluşma Osman Bozkurt Buluşma Osman Bozkurt Buluşma Osman Bozkurt Buluşma Osman Bozkurt Buluşma Osman Bozkurt

Buluşma

Liste Fiyatı : 16,00 TL
İndirimli Fiyat : 14,40 TL
Kazancınız : 1,60 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,89 TL
9789755452494
321275
Buluşma
Buluşma
Telos Yayıncılık
14.40
"Şair Osman Bozkurt öykülerinde insan gerçeğini titiz bir gözlemle ve dru bir anlatımla bize sunuyor. Toplum-birey bütünselliği çerçevesinde yaşamın girdisini çıktısını mercek altına alıyor ve onda hepimiz için olanı ya da bir başka deyişle genelgeçer olanı özelliştirilmiş görünümler altında inceliyor. Ayrıntıya önem veren ama ayrıntıda yitip gitmeyen bu yazılarda hepimizin ortak yanlarını, dileklerimizi ve kaygılarımızı bulacaksınız..."
-Afşar Timuçin-
"Osman Bozkurt, bütünlüklü olarak içselleştirdiği hayatın bazı kesitlerini, bu kez, öykü çatısı altında kuruyor. Beslendiği damarlara gerçekleştirdiği biçim içerik dengesi ve estetik yapıyı göz ardı etmeden verdiği ileti, öykülerinin gücünü gösteriyor. Kimi zaman çocuk heyecanlarımla buluşturan, kimi zaman ağlamaklı gülmelere yönelten, kimi zaman da bana insani ürpermeler yaşatan Osman Bozkurt'un öykülerini severek okudum.... "
-Güngör Gençay-
Kapat