Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Biş, Sessizliğindeki Çığlık - %10 indirimli  - Serpil Bahar Başoğlu - Biş, Sessizliğindeki Çığlık - %10 indirimli  - Serpil Bahar Başoğlu -

Biş, Sessizliğindeki Çığlık

Liste Fiyatı : 19,00 TL
İndirimli Fiyat : 17,10 TL
Kazancınız : 1,90 TL
9786054910090
12786409
Biş, Sessizliğindeki Çığlık
Biş, Sessizliğindeki Çığlık
Ceres Yayınları
17.10
Kitabı okumaya kalbinize odaklanarak ve varsa probleminize niyet ederek rastgele bir sayfadan başlayabilirsiniz. Enerjiniz kitabın enerjisini yönlendirebilir, sorununuza ışık tutabilir.
Uzun senelerdir çeşitli eğitim, öğrenim çalışmaları sırasında fark ettim ki günümüzde moda olan reiki, nefes, olumlu düşünce ve benzeri bir takım öğretiler ya da kişisel gelişim eğitimlerinde tek bir konu ile sınırlandırılıyoruz. Hepsi tek tek çok değerli olan bu öğretiler de olumlu düşüncede sadece nitelikli düşünmeyi, nefeste sadece nefes almayı, meditasyonda sadece içe dönerek kendini tanımayı, reiki ve benzeri çalışmalar da yaşam enerjisini alarak kullanmayı öğrenirken diğerleri eksik kalıyor. Eğitimde tek bir noktadaki eksiklik bütünü görmemizi engelleyebiliyor. Yaşamın sırrını çözmek isterken biz düğümleniyoruz. Sadece beş duyu ile gördüklerimiz ve zihnimiz vasıtasıyla aldığımız kararlar da kalbimiz ve sezgilerimizi kullanmadığımız için yanılıp yanlış kararlar alabiliyoruz. Aklımız karışabiliyor. İlk uygulamalar çok başarılı olurken sonraki uygulamalar da yarım kalıyoruz. Sınırsız evren, sınırsız hayal gücümüz ve sınırsız yapabileceklerimiz var. Bununla beraber bu sınırsızlığımızı hayata geçirme noktasında önümüzde kocaman bir duvar olan kişisel atalete yeniliyoruz. Ataleti yenerek sınırsızlığımıza ulaşmamızın ise tek bir çözümü var. İnsanın özüne, kendine, gerçek kimliğine dönmesi ve kendini keşfettiğinde içindeki bulduğu yaratanın nefesi ile bütünleşmesi.
Kapat