Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Bir Dilekle Başladı Her Şey Küçük Mucizeler Dükkanı 5 Debbie Macomber

Bir Dilekle Başladı Her Şey Küçük Mucizeler Dükkanı 5

Liste Fiyatı : 35,00 TL
İndirimli Fiyat : 31,50 TL
Kazancınız : 3,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,13 TL
9786051734705
13240562
Bir Dilekle Başladı Her Şey Küçük Mucizeler Dükkanı 5
Bir Dilekle Başladı Her Şey Küçük Mucizeler Dükkanı 5
Epsilon Yayıncılık
31.50
Kitapları bütün dünyada onlarca dile çevrilen ve milyonlarca satan Debbie Macomber, en sevilen serisiyle artık Epsilon'da...
Dünyada en çok istediğimiz şey nedir?
Anne Marie Roche'unki, mutluluğu tekrar yakalamaktır. Anne Marie artık evli değildir, çocuğu da yoktur ve yapayalnızdır. Başarılı bir kitapçı dükkânının sahibidir ancak tüm başarılarına rağmen içinde bir boşluk duygusu hüküm sürmektedir.
Sevgililer Günü'nde Anne Marie ve kendisi gibi dul arkadaşları, içlerinde umut kıvılcımları uyandırmak için bir araya gelirler ve her biri yirmi dilekten oluşan birer liste hazırlamaya başlar. Bu listelerde, her zaman yapmak isteyip de bir türlü yapamadıkları şeyler olacaktır.
Anne Marie'nin listesinde neler mi vardır? Örgü örmeyi öğrenmek, tekrar âşık olmak ve birine bir iyilik yapmak... Böylece Anne yerel bir okulda gönüllü olarak çalışırken, hayatına Ellen adında sekiz yaşında bir kız çocuğu girer ve aralarında Anne Marie'nin hayal edebileceğinden çok daha yoğun -ve çok daha önemli- bir ilişki başlar.
Ellen, Anne Marie'ye listesini tamamlamasında yardımcı olurken, ikisi de dileklerin gerçeğe dönüşebileceğini öğrenirler... üstelik de hiç beklenmedik biçimlerde!
Kapat