Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Bilgi Toplumunda Teknoloji,Medya ve Siyaset Tolga Yazıcı Bilgi Toplumunda Teknoloji,Medya ve Siyaset Tolga Yazıcı

Bilgi Toplumunda Teknoloji, Medya ve Siyaset

Liste Fiyatı : 32,00 TL
İndirimli Fiyat : 20,70 TL
Kazancınız : 11,30 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,71 TL
9786059981316
13046731
Bilgi Toplumunda Teknoloji, Medya ve Siyaset
Bilgi Toplumunda Teknoloji, Medya ve Siyaset
Volga Yayıncılık
20.70
BİLGİ TOPLUMUNDA TEKNOLOJİ, MEDYA VE SİYASET
Dr. Tolga Yazıcı ve Dr. İhsan Karlı tarafından ?Bilgi Toplumunda Teknoloji, Medya ve Siyaset" ana başlığı altında yayınlanan kitapta 21. Yüzyılla birlikte, bilgi toplumu perspektifinden teknolojinin gelişmesiyle beraber medyadaki yenileşme, dönüşümler ele alınmaktadır.
Günümüzde artık 24 saatin her dakikasında birlikte yaşanan internet insanların hayatını, alışkanlıklarını ve yaşam biçimlerini ters yüz etmiştir. Artık doğru yönde ilerleyebilmek için iş, eğlence, gıda, giyim, sağlık bakımı, eğitim, kişisel ilişkiler, seyahat etmek ve yapmak zorunda olunan her şey gibi günlük aktivitelerin de yerine getirilmesi için insanlar, bilgiye ve iletişime dayalı bir toplum hayatı sürmek zorundadır.
Kitapta, gelişen teknolojiler ve bilgi toplumuna geçiş, internetin yaygınlaşmasıyla beraber iletişim teknolojilerindeki değişim, geleneksel medyadan yeni medyaya geçiş, yeni bir iletişim aracı olarak sosyal medya, yeni iletişim teknolojilerinin siyasal iletişime etkisi, yeni medyanın siyasal yapıya ve demokrasiye etkileri v.b. konular incelenmektedir.
Kapat