Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Beni Çok Ararsınız Pırlanta Kalpli Adam - %10 indirimli  - Mehmet Akyo Beni Çok Ararsınız Pırlanta Kalpli Adam - %10 indirimli  - Mehmet Akyo Beni Çok Ararsınız Pırlanta Kalpli Adam - %10 indirimli  - Mehmet Akyo Beni Çok Ararsınız Pırlanta Kalpli Adam - %10 indirimli  - Mehmet Akyo Beni Çok Ararsınız Pırlanta Kalpli Adam - %10 indirimli  - Mehmet Akyo

Beni Çok Ararsınız Pırlanta Kalpli Adam

Liste Fiyatı : 40,00 TL
İndirimli Fiyat : 36,00 TL
Kazancınız : 4,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,72 TL
Beni Çok Ararsınız Pırlanta Kalpli Adam
Beni Çok Ararsınız Pırlanta Kalpli Adam
Akçağ Basım Yayım Pazarlama
36.00
Turgut Özal döneminin sessiz tanıklarından biri gazeteci Mehmet Akyol tarafından kaleme alınan bu kitapta, merhum Turgut ÖZALın iktidar olduğu yıllarda, kendisinin bizzat tanık olduğu birçok olayları anlatan bir çalışmadır.
Kitap, gazeteci yazar Fehmi KORUnun kaleminden şöyle tanıtılmaktadır:
Ömrü vefa edip kafasındaki yeni parti projesini hayata geçirebilseydi Özal, Mehmet Akyol o projenin önemli unsurlarından biri olacaktı.
Turgut beyin halkın sağ duyusunu yansıttığına inandığı için yanında bulundurduğu biriydi Mehmet bey.
Geçen gün, üzerinde Özalın o bildik tebessümünü yansıtan fotoğraflarından biri eşliğinde Özallı yılları anlatan kitabı elime ulaştığında çok şaşırdım. Belli ki Mehmet Akyol, Sessiz Tanık konumundan bıkmış, güçlü de olsalar bazılarını rencide edeceğini bile bile, Özallı yılları kendi gözlem penceresinden yansıtmaya karar vermiş. Özellikle bizzat tanık olduğu olayları anlattığı samimi satırlar, bir döneme ışık tutacak önemde görünüyor.
Kapat