Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Batı'ya Giden Yoldayız Seçilmiş Öyküler  - Aziz Nesin - Nesin Yayınevi Batı'ya Giden Yoldayız Seçilmiş Öyküler  - Aziz Nesin - Nesin Yayınevi Batı'ya Giden Yoldayız Seçilmiş Öyküler  - Aziz Nesin - Nesin Yayınevi Batı'ya Giden Yoldayız Seçilmiş Öyküler  - Aziz Nesin - Nesin Yayınevi Batı'ya Giden Yoldayız Seçilmiş Öyküler  - Aziz Nesin - Nesin Yayınevi

Batı'ya Giden Yoldayız Seçilmiş Öyküler

Liste Fiyatı : 44,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 5,77 TL
9786054883233
12977598
Batı'ya Giden Yoldayız Seçilmiş Öyküler
Batı'ya Giden Yoldayız Seçilmiş Öyküler
Nesin Yayınevi
44.00
Gülmece edebiyatının doruğundaki yazarımız Aziz Nesin'i 100. Doğum Yılında anarken onun öyküleri, yazı ve konuşmalarından derlenen tematik bir seçki sunuyoruz.
Aziz Nesin'in öyküleri geniş bir konu yelpazesi içinde yalnız günlük yaşamı değil insanlık durumlarını ve toplumsal ilişkileri de gözler önüne serer, okuyanı güldürürken hayatı anlamaya yöneltir. Aynı çeşitlilik yazıları ve konuşmalarında da geçerlidir.
Seçkimizi hazırlarken istedik ki Aziz Nesin'in kitaplarındaki öykü ve yazılarını bu kez tematik bir bütünlük içinde okuyun.
"Batı'ya Giden Yoldayız" Aziz Nesin'in birey olarak, toplum olarak Batı'yla kurduğumuz ilişkileri, bizdeki "Batı" algısını güldürücü, güldürücü olduğu kadar düşündürücü yanlarıyla ortaya koyduğu öykülerini içeriyor.
Kapat