Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Başlarken Yalnızsın Bitirdiğinde Daha da Yalnız Hasan Ali Toptaş Başlarken Yalnızsın Bitirdiğinde Daha da Yalnız Hasan Ali Toptaş Başlarken Yalnızsın Bitirdiğinde Daha da Yalnız Hasan Ali Toptaş Başlarken Yalnızsın Bitirdiğinde Daha da Yalnız Hasan Ali Toptaş Başlarken Yalnızsın Bitirdiğinde Daha da Yalnız Hasan Ali Toptaş

Başlarken Yalnızsın Bitirdiğinde Daha da Yalnız

Liste Fiyatı : 29,00 TL
İndirimli Fiyat : 26,10 TL
Kazancınız : 2,90 TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,42 TL
9786051851655
13145404
Başlarken Yalnızsın Bitirdiğinde Daha da Yalnız
Başlarken Yalnızsın Bitirdiğinde Daha da Yalnız
Everest Yayınları
26.10
Hasan Ali Toptaş'ın söyleşileri, genişletilmiş, yeni baskısıyla okurla buluşuyor.

HAT edebiyatını neredeyse bütün yönleriyle kapsayan bu söyleşiler, edebiyat ve yazarlık üzerine düşünen okurların şimdiden başucu kitabı oldu.
Binbir Gece Masalları'ndan kutsal kitaplara, sözlü kültürden modern edebiyata, Borges'ten Neşet Ertaş'a; Hasan Ali Toptaş'ın edebiyat ve kültür evreni bütün içtenliği ve derinliğiyle önümüze seriliyor.

Toptaş bu kitabıyla, Cioran'ın özlediği, "bir virgül uğruna ölünen" zamanlar için geleceğe sesleniyor...


"Bana göre, yazmak, her türlü iktidarın etkisi dışında yapılan, çok özel bir şeydir. İktidar devlet olabilir, iktidar okurun eğilimi, eleştirmenin bakışı, editörün anlayışı olabilir. Yazar kalemi eline alıp eğildiğinde kağıdın yüzüne kendi gölgesiyle birlikte bunlardan birinin gölgesi de düşüyorsa, bana göre yazılacak olan metin daha baştan zedelenmiştir."
Kapat