Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Bankacılık Hizmetlerinin Pazarlanması ve Satış Gücü %10 indirimli İlke Bankacılık Hizmetlerinin Pazarlanması ve Satış Gücü %10 indirimli İlke Bankacılık Hizmetlerinin Pazarlanması ve Satış Gücü %10 indirimli İlke Bankacılık Hizmetlerinin Pazarlanması ve Satış Gücü %10 indirimli İlke Bankacılık Hizmetlerinin Pazarlanması ve Satış Gücü %10 indirimli İlke Bankacılık Hizmetlerinin Pazarlanması ve Satış Gücü %10 indirimli İlke

Bankacılık Hizmetlerinin Pazarlanması ve Satış Gücü

Liste Fiyatı : 27,00 TL
İndirimli Fiyat : 24,30 TL
Kazancınız : 2,70 TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,19 TL
%10
Temin süresi 1 gündür.
9789944157704
851869
Bankacılık Hizmetlerinin Pazarlanması ve Satış Gücü
Bankacılık Hizmetlerinin Pazarlanması ve Satış Gücü
Hiperlink Yayınları
24.30
Satış gücü kavramı içinde bulunulan yüzyılda bir takım yapısal değişimleri de beraberinde getirmektedir. Bu değişimleri kolay bir şekilde takip edebilmek, uygulayabilmek ve geliştirebilmek için satış gücü konusunun bilimsel bir kavrayışma incelenmesi gerekmektedir.

Zamanla artan rekabette başarılı olmak için hem satış personeli, hem de satış gücü yöneticilerinin, ilgili değişme ve değişimlere uyum sağlamaları ve kendilerini sürekli olarak yenilemeleri son derece önemlidir. Bu konunun, özellikle Türkiye'deki araştırmacılar tarafından henüz yeterince araştırılmamış olması, bu tarz çalışmaların önemini daha da fazla arttırmaktadır.

Bu çalışmada, banka ve bireysel bankacılık hizmetleri kavramları incelenmiş olup, satış gücü kavramı ve satış gücünün bankacılık sektöründeki yeri, önem ve etkileri araştırılmıştır.
Kapat