Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Aziz Nesin'in Güncesi - Mum Hala (Ciltli)  - Aziz Nesin - Nesin Yayıne Aziz Nesin'in Güncesi - Mum Hala (Ciltli)  - Aziz Nesin - Nesin Yayıne Aziz Nesin'in Güncesi - Mum Hala (Ciltli)  - Aziz Nesin - Nesin Yayıne Aziz Nesin'in Güncesi - Mum Hala (Ciltli)  - Aziz Nesin - Nesin Yayıne Aziz Nesin'in Güncesi - Mum Hala (Ciltli)  - Aziz Nesin - Nesin Yayıne

Aziz Nesin'in Güncesi - Mum Hala (Ciltli)

Liste Fiyatı : 90,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 11,80 TL
9786054883899
13026273
Aziz Nesin'in Güncesi - Mum Hala (Ciltli)
Aziz Nesin'in Güncesi - Mum Hala (Ciltli)
Nesin Yayınevi
90.00
Aziz Nesin deyince akla hemen gülmece gelir... bir de aptallık yüzdemiz üstüne ünlü cümlesi.
Oysa Aziz Nesin'i, hakkında kıyametler koparılan bir cümlenin çok ötesinde doruğuna tırmandığı gülmece edebiyatının sınırları içinde değerlendirmek bile yetersiz kalır. Romanları, öyküleri, oyunları, anı ve günceleri, şiirleri, denemeleri, mektupları, gazete yazılarıyla geniş yaratıcılık yelpazesini gözler önüne seren Aziz Nesin, başlattığı veya parçası olduğu pek çok toplumsal etkinlikle seçkin bir aydın kişilik olarak da öne çıkmıştır. Kurduğu Nesin Vakfı benzersiz özelliklerinin bir simgesi olarak varlığını sürdürmektedir.

Aziz Nesin'in anı ve günceleri, başka hiçbir eser vermeseydi onu dünya çapında bir yazar olarak selamlamamıza yetecek düzeydedir.
Okuyun, göreceksiniz.
Kapat