Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Avrupa Birliğinin Bölge Politikaları %10 indirimli Ayşegül Mengi Avrupa Birliğinin Bölge Politikaları %10 indirimli Ayşegül Mengi Avrupa Birliğinin Bölge Politikaları %10 indirimli Ayşegül Mengi Avrupa Birliğinin Bölge Politikaları %10 indirimli Ayşegül Mengi Avrupa Birliğinin Bölge Politikaları %10 indirimli Ayşegül Mengi Avrupa Birliğinin Bölge Politikaları %10 indirimli Ayşegül Mengi Avrupa Birliğinin Bölge Politikaları %10 indirimli Ayşegül Mengi Avrupa Birliğinin Bölge Politikaları %10 indirimli Ayşegül Mengi Avrupa Birliğinin Bölge Politikaları %10 indirimli Ayşegül Mengi

Avrupa Birliğinin Bölge Politikaları

Liste Fiyatı : 27,00 TL
İndirimli Fiyat : 24,30 TL
Kazancınız : 2,70 TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,19 TL
9789754069242
846236
Avrupa Birliğinin Bölge Politikaları
Avrupa Birliğinin Bölge Politikaları
Cem Yayınevi
24.30
Türkiyenin Avrupa Birliğine üyelik süreci yaklaşık yarım yüzyıldır sürmektedir. Aday ülke olarak Türkiye, siyasal, tüzel ve ekonomik alanlarda, Avrupa Birliğine uyum sağlamanın gerektirdiği pek çok yasal ve kurumsal düzenlemeler yap-mıştır. Bu düzenlemelerden biri de, öteki politika alanlarıyla bütünsellik gösteren bölgesel politikalardır.
Avrupa Birliği ile Türkiye arasındaki üyelik görüşmeleri çerçevesinde, Haziran 2013de Bölgesel Politika ve Yapısal Araçların Koordinasyonu başlıklı 22. Fasıl açılmıştır. Bunun sonucu olarak, bölge politikaları konusunda Türkiyeden daha somut ve hızlı adımlar atılması beklenmektedir. Kuşkusuz Avrupa Birliğine üyelik, Türkiye açısından daha çağdaş ve demokratik ilkelerin yaşama geçi-rilmesine katkıda bulunacaktır. Ancak, uyum sağlama sürecinde, çeşitli politika alanlarında atılacak adımların ve yapılacak düzeltimlerin ulusal çıkarlarla çatışmaması, Türkiye Cumhuriyetinin üniter yapısına zarar vermemesi gerekir.
Kapat