Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Avrupa Birliği’nin ABC'si İrfan Kaya Ülger Avrupa Birliği’nin ABC'si İrfan Kaya Ülger Avrupa Birliği’nin ABC'si İrfan Kaya Ülger Avrupa Birliği’nin ABC'si İrfan Kaya Ülger

Avrupa Birliğinin ABC'si

Liste Fiyatı : 30,00 TL
İndirimli Fiyat : 27,00 TL
Kazancınız : 3,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,54 TL
9789758759088
222752
Avrupa Birliğinin ABC'si
Avrupa Birliğinin ABC'si
Sinemis Yayınları
27.00
Bu eser, bu sürece bir nebze de olsa katkı sağlamak amacıyla hazırlandı. Eserde Avrupa Birliği nin kuruluşu, genişlemesi, organları, temel politikaları, tam üyelik müzakereleri ve Türkiye nin AB ile ilişkileri ana hatlarıyla ele alınmaktadır. Eser; bu haliyle Avrupa Birliğini kuşbakışı tanıtmayı amaçlamakta ve ilgi duyanlara yeni kapılar aralamaktadır. Eserin sonunda Avrupa Birliği hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenlerin başvuru yapacakları yerler ve Avrupa Kurumlarının adresleri ve internet sitelerine yer verilmiştir. Öte yandan eserde, 1950 li yıllardan günümüze değin Batı Avrupa bütünleşmesinde rol oynayan kişilerin biyografileri yer almaktadır. Eserin önceki baskılarında yer alan bilgiler, bu baskıda yeni gelişmeler dikkate alınarak güncellenmiştir.

Tüm bu nitelikleriyle eserin Avrupa Birliği nin Türkiye de doğru anlaşılması ve algılanmasına katkı sağlaması beklenmektedir.
Kapat