Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Ateşhan ve Ejder Mührü Hürrem Şeyhler Ateşhan ve Ejder Mührü Hürrem Şeyhler

Ateşhan ve Ejder Mührü

Liste Fiyatı : 15,00 TL
İndirimli Fiyat : 13,50 TL
Kazancınız : 1,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,77 TL
9786058533820
13087568
Ateşhan ve Ejder Mührü
Ateşhan ve Ejder Mührü
Parafiks Yayınevi
13.50
Bu kitapta, dağların zirvelerinde, yemyeşil ovaların tepelerinde özgürce uçan, gövdeleri iri, ruhları ince ejderhaların masalsı diyarında yaşayan Ateşhanın macerasını bulacaksınız.
Kaya evlerinde yaşayan sevgi dolu ejderha ailesinin sevimli, zeki ve meraklı küçük ejderhası Ateşhan, evlerinin tam karşısında bulunan ve ejderhaların girmesinin yasak olduğu Derin Ormanına bir gün gitme hayali kurarken, kaderin cilvesiyle bu gizemli ormana bir gece vakti girmek zorunda kalır.
Böylece yüzyıllardır kayıp olan kutsal emanetleri Ejder Mührünü ormanın gizli sahipleri Karanlıklar Şahı ve onun Karanlık Güçlerinden alma ve güçlü bir büyüyle şeytansı bir yılana dönüşerek ejderhaların baş düşmanı haline gelen Uçan Yılanı yok etme görevi küçük ejderhamız Ateşhana kalacaktır.
Ancak bu zorlu göreve çağrılan sadece Ateşhan değildir.
Bir grup ejderha da bu görevde Ateşhanın yanında yer alacaklardır.
Kahraman ejderhalarımız, kızdıkları zaman yeri göğü kızıla boyayacak alev şelaleleri çıkarıp etrafa korku verebiliyorken, tıpkı bizler gibi duygulanınca gözyaşı dökebilecek kadar da duygusallar.
Şimdi bu duygusal ama bir o kadar da gözleri pek, görünüşleri heybetli ve karakterleri soylu ejderhaların diyarına uğrayıp onların macerasına ortak olabilirsiniz.
Kapat