Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Aşkın İçinde Aşk Var - %10 indirimli  - Ersin Kalkan - Yeni Yaz Yayınc Aşkın İçinde Aşk Var - %10 indirimli  - Ersin Kalkan - Yeni Yaz Yayınc Aşkın İçinde Aşk Var - %10 indirimli  - Ersin Kalkan - Yeni Yaz Yayınc

Aşkın İçinde Aşk Var

Liste Fiyatı : 12,00 TL
İndirimli Fiyat : 10,80 TL
Kazancınız : 1,20 TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,42 TL
9789756365021
13026565
Aşkın İçinde Aşk Var
Aşkın İçinde Aşk Var
Yeni Yaz Yayıncılık
10.80
Aşk, ancak onu hak edenlerin kapısını çalar. Ancak ona layık olanların yüreğinde yer eder, dünyasını değiştirir, güzelleştirir, aydınlatır... Düştüğü yerde yangınlar tutuşturur bir süre; bedel alır! "Yeterlilik Sınavı"ndan geçenler aşkı bulur... Bedelini ödese de, mutlu olur.
Aşkın İçinde Aşk Var, diyor Ersin Kalkan ve hakiki aşkları anlatıyor.
Hakiki ama efsane gibi, masal gibi aşklara tanık oluyoruz. Romanlarda, filmlerde bile eşine pek rastlamadığımız türden ve inanması zor ama, "mutlu aşk"lara. Üstelik o mucizevi aşkların hepsi de burada, yanı başımızda yaşanmış, kahramanları aramızda dolaşıyor!
Dış görünümü sıradan, hatta göze batmamak için özenle sakınılan küçük, olağan, herkesinki gibi hayatların olağanüstü serüvenleri, gerçekleri: Aşkın İçinde Aşk Var.
Zamanın Ötesindekiler ise zamanın, dünyanın, hayatın genişlediğini, aşıldığını gösteriyor. Ve yine hepsi gerçek olaylar, portreler, serüvenler...
Hayatın ve aşkın, en usta kurmacaları, en büyük hayalleri aştığının belgesi: Aşkın İçinde Aşk Var.
Kapat