Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Arkeoloji Geçmişin İzinde - %10 indirimli  - Abigail Wheatley - Struan Arkeoloji Geçmişin İzinde - %10 indirimli  - Abigail Wheatley - Struan Arkeoloji Geçmişin İzinde - %10 indirimli  - Abigail Wheatley - Struan Arkeoloji Geçmişin İzinde - %10 indirimli  - Abigail Wheatley - Struan Arkeoloji Geçmişin İzinde - %10 indirimli  - Abigail Wheatley - Struan

Arkeoloji Geçmişin İzinde

Liste Fiyatı : 30,00 TL
İndirimli Fiyat : 27,00 TL
Kazancınız : 3,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,54 TL
9789750507991
12797348
Arkeoloji Geçmişin İzinde
Arkeoloji Geçmişin İzinde
İletişim Yayınları
27.00
Geçmişin izinde, heyecan verici bir yolculuğa hazır mısınız?

Arkeoloji:
Geçmişin İzinde okuyucularına arkeolojinin büyüleyici dünyasının kapılarını aralıyor. Bu harika kitap size dünyanın en ünlü arkeolojik örenlerini keşfetme ve yeraltından çıkarılmış bazı ilginç buluntuları görme fırsatı sunuyor. Dünden bugüne arkeolojinin geçirdiği aşamaları öğrenebilir, arkeologların özenli çalışmalarının iç yüzünü keşfedebilir ve buluntuların tarihlendirilmesi, saklanması ve rekonstrüksiyonuyla ilgili en yeni teknolojik gelişmeler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir kitaptan çok daha fazlası
Arkeoloji: Geçmişin İzinde aynı zamanda internet bağlantılı kitap
deneyimi de sunuyor. Kitap, içerdiği konu başlıklarıyla daha yakından ilgilenmek isteyen okuyucuları, www.usborne-quicklinks.com adresi üzerinden, konular hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri, arkeolojik örenler hakkında daha fazla görsele ulaşabilecekleri ve eğlenceli oyunlar oynayabilecekleri, sürekli güncellenen web sitelerine yönlendiriyor.
Kapat