Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%15
Antabus Seray Şahiner Antabus Seray Şahiner Antabus Seray Şahiner Antabus Seray Şahiner Antabus Seray Şahiner Antabus Seray Şahiner Antabus Seray Şahiner Antabus Seray Şahiner Antabus Seray Şahiner Antabus Seray Şahiner Antabus Seray Şahiner Antabus Seray Şahiner

Antabus

Liste Fiyatı : 0,00 TL
İndirimli Fiyat : 0,00 TL
Kazancınız : 0,00 TL
9789750721687
858241
Antabus
Antabus
Can Yayınları
0.00

Hani kadınlar çocukları olsun diye gezmedik doktor, türbe bırakmıyorlar ya... Akılsızlar! Bırakın olmuyorsa olmuyor, ille doğurup ne diye sabinin de hayatını karartıyorsunuz?
Gelin Başı ve Hanımların Dikkatine kitaplarının yazarı Seray Şahinerin kaleminden yeni bir insanlık öyküsü... Antabus, yaşadığımız şiddet ortamının kaynaklarını, bu şiddetin yarattığı insanlık hallerini anlatıyor. Bu kısa romanın anlatıcı kahramanı, işçi sınıfına mensup genç bir kadın; Leyla. Bir konfeksiyon atölyesinde çalışan Leyla, sessiz sakin, sıradan bir hayat kurmak ister. Fakat hayatı seçimleriyle değil, kendisine dayatılanlarla şekillenir.
İçinde bulunduğu durumdan kurtulmak için kendince yöntemler geliştirmekten vazgeçmeyen Leylanın anlatısını elinizden bırakamayacaksınız.

Kapat