Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Adobe Photoshop Cs2 Osman Gürkan Adobe Photoshop Cs2 Osman Gürkan Adobe Photoshop Cs2 Osman Gürkan Adobe Photoshop Cs2 Osman Gürkan

Adobe Photoshop CS2

Liste Fiyatı : 25,00 TL
İndirimli Fiyat : 22,50 TL
Kazancınız : 2,50 TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,95 TL
9789758878178
13083474
Adobe Photoshop CS2
Adobe Photoshop CS2
Nirvana Yayınları
22.50
Her alanda olduğu gibi grafik tasarımı alanında da dijital teknoloji artık vazgeçilmez durumdadır. Bir görüntü elde etmek için, uygun zaman, uygun ışık, uygun mekan bulma derdi artık yok. Bilgisayar teknolojisi ile istediğiniz görüntüleri oluşturabiliyor ve istediğiniz duruma getirebiliyorsunuz.
Bilgisayar tek başına bir iş yapmaz. Uygun bir bilgisayar, uygun bir program ve programı kullanmayı bile insan bir araya geldiğinde verimli sonuçlar elde edilir.
PhotoShop programı da uygun kişiler tarafından kullanılınca harika sonuçlar elde etmeyi sağlar. Tek başına program bir şey yapamaz. Siz yeteneğinizi ve bilginizi yansıtarak PhotoShop programı ile inanılmaz işler yapabilirsiniz.
Herkes PhotoShop programını öğrenebilir. Ancak herkes muhteşem ürünler ortaya çıkaramaz. Muhteşem ürünler ortaya çıkarmak için sanatçı bir yapıya sahip olmanız gerekir. Aksi halde standart işleri veya birinin sizden istediklerini yapabilirsiniz. Herkes bakar ancak bazıları görür. Nasıl ki ilköğretim ve lise yıllarında resim derslerinde herkes resim çizerdi, pardon çoğu resim çizermiş gibi yapardı az kişi-de gerçekten çizerdi. İşte PhotoShop’da bunun gibi bir şey. Herkes kullanabilir ancak bazıları yani sanatçı ruhlu olanlar çok iyi şeyler yapabilir.
PhotoShop bilgisi olmayanlar veya çok az olanların kitabı sırayla ta-kip etmeleri iyi olacaktır. Orta düzeyde bilgisi olanlar bölümleri ba-ğımsız olarak kullanabilir.


Kitapta Yer Alan Konular

PhotoShop'u Tanımak
Temel düzenleme işlemleri
Seçimlerle çalışmak
Katmanlar ile çalışmak
Metinler ile çalışmak
Maskeler ile çalışmak
Rötuşlamak ve onarmak Boyamak ve düzenlemek
Yollar ve temel pen teknikleri
Vektör çizimler ve yollar
Filtreleri kullanmak
İşlemleri otomatikleştirmek
Web için resimleri hazırlamak
Resimleri baskıya hazırlamak
Kapat