Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
30 Dakikada Tatlılar İdil Yazar 30 Dakikada Tatlılar İdil Yazar

30 Dakikada Tatlılar

Liste Fiyatı : 50,00 TL
İndirimli Fiyat : 45,00 TL
Kazancınız : 5,00 TL
Taksitli fiyat : 9 x 5,90 TL
30 Dakikada Tatlılar
30 Dakikada Tatlılar
İnkılap Kitabevi
45.00
İDİL YAZAR
1985 Bursa doğumlu İdil Yazar, lise eğitimini Koç Lisesi'nde tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Amerika'ya yerleşti. BabsonCollege'da Girişimcilik ve Pazarlama bölümlerinden mezun oldu. 2 sene New York'ta dünyanın en büyük kozmetik şirketinden biri olan Coty'de görev aldı. 2009'da Türkiye'ye döndükten sonra kurumsal çalışma hayatına Digitürk ve Lig TV'de devam etti.

2013'te Mutfak Sanatları Akademisi'nde profesyonel aşçılık eğitimi aldı. Televizyon tecrübesini, aşçılık eğitimini ve mutfağa olan tutkusunu 2015'te "İdil Yazar" YouTube yemek kanalını açarak dijitalde birleştirdi. Yayınladığı 800'den fazla tarifleriyle, YouTube'un en büyük kanallarından birine sahip.
2016'da yazmaya başladığı hurriyet.com.tr'de bir yıl boyunca köşe yazarı olarak görev aldı. Yazar kimliğini 2018'de Milliyet gazetesine taşıdı.

BeinGurme'de haftada 3 gün yayınlanan "İDİL'DEN" programını sunmaya devam ediyor.
İdil Yazar, YouTube kanalından paylaştığı pratik yemek tariflerinin yanı sıra, "idil'skitchen" adında açtığı yeni YouTube kanalı ile Türk mutfağını dünyaya tanıtmayı hedefliyor.

ARKA KAPAK YAZISI

Sizler için pratik, lezzetli ve en hızlı tariflerimden oluşan üç nefis kitap hazırladım. Mutfakta az, sevdiklerinizle bol zaman geçirin diye!

30 dakikada hazırlayabileceğiniz, servis ettiğiniz herkesin yüzünde tatlı bir gülümseme bırakacak 80 pratik tatlı tarifimi bu kitapta bulabilirsiniz.

Her zaman söylerim; yemek birleştirir! Sizi de sevdiklerinizle aynı sofrada birleştirmesi dileğiyle!
Kapat